top of page

Đajić posjetio Halida Bešlića u bolnici: “Ponovo ćemo se zajedno radovati životu”

  • Aug 27, 2025
  • 1 min read

Danas sam u Univerzitetskom kliničkom centru Sarajevo posjetio mog dragog prijatelja, našeg Halida Bešlića. Iskreno smo se obradovali jedan drugom i dugo ćaskali, onako prijateljski i od srca.



Poručio je ovo direktor UKC Republike Srpske Vlado Đajić.


-Donio sam mu sliku „Drvo života“ – poklon od naših zajedničkih drugara iz Daun sindrom centra Banjaluka. Uz ovaj simbol ljubavi i snage, oni su mu poslali i najljepše želje za zdravlje i brz oporavak. Poklon je Halidu izmamio osmijeh i radost u srcu – otkrio je Đajić.


Đajić kaže da je ponosan što u svom životu ima prijatelja poput njega, “čovjeka ogromnog srca i dobrote”.


– Biću Halidu podrška kao prijatelj i kao čovjek, a uvijek ću svima pružati prijateljsku i profesionalnu pomoć, sve dok sam živ. Halide, želim ti što brži oporavak. Uskoro ćemo ponovo zajedno pjevati tvoje pjesme i radovati se životu – poručio je Đajić, prenosi Srpskainfo.

 
 
 

Comments


bottom of page