top of page

(FOTO) KO JE SNIMAO? Dodik traži od Izetbegovića da objavi snimak njihovog razgovora

  • 1 day ago
  • 1 min read

Bakir je tražio da se objavi snimak našeg razgovora. Siguran sam da je on snimio. Dajem mu saglasnost da to uradi.

Poručio je ovo predsjednik SNSD Milorad Dodik.


– I svi drugi, koji su taj razgovor snimili, imaju moju saglasnost da ga objave – rekao je Dodik.


Podsjetimo, predsjednik SDA Bakir Izetbegović, je prije dva dana, gostujući na FTV, rekao, između ostalog, kako će se status Milorada Dodika na kraju morati nekom silom riješiti. To je izazvalo oštru reakciju Dodika, koji je i nazvao Izetbegovića, nakon što ga je prethodno “počastio” sa nekoliko epiteta.


Izetbegović, uvjeren da je Dodik snimao razgovor, pozvao ga je da snimak objavi javno i bez cenzure.



 
 
 

Comments


bottom of page