top of page

Istorijski trijumf: Takmičari “Golden Glory” osvojili sve zlatne medalje u Ljubuškom (FOTO)

  • Sep 29, 2025
  • 1 min read

Takmičari kluba „Golden Glory“ iz Banje Luke, Miloš Višnjić, Aljoša Kalinić i Vuk Gostimirović, postigli su istorijski uspjeh na jučerašnjem memorijalnom turniru održanom u Ljubuškom. Svi trojica osvojili su zlatne medalje u svojim kategorijama, čime su potvrdili izuzetan kvalitet i pripremljenost.



Predsjednik kluba, Miodrag Strbac, izrazio je veliku čestitku takmičarima u svoje lično ime i u ime uprave kluba, naglašavajući da ih čeka svjetsko zlato.


„Ono što je posebno značajno jeste da turnir odlikuje ozbiljna konkurencija, što dodatno uvećava vrijednost postignutog uspjeha“, istakao je Strbac.



 
 
 

Comments


bottom of page