VOZAČI, OPREZ! Od sutra će dijelovi 2 ulice u centru Banjaluke biti zatvoreni za saobraćaj, evo do kada će trajati zabrana
- 1 day ago
- 1 min read
Od sutra u 7 časova ujutro biće obustavljen saobraćaj za sva vozila u dijelovima ulica Gorana Radulovića Bimbe i Vase Pelagića u centru grada, saopšteno je iz Odjeljenja za saobraćaj i puteve Gradske uprave Banjaluka.

Kako je navedeno, u Ulici Gorana Radulovića će saobraćaj biti zabranjen u dijelu od raskrsnice sa Ulicom Milana Rakića do raskrsnice sa Jevrejskom ulicom.
U Ulici Vase Pelagića, saobraćaj će biti obustavljen od raskrsnice sa Jevrejskom ulicom do raskrsnice sa Ulicom Kralja Alfonsa XIII, poručuju iz Gradsake uprave.
Zabrana će, kako navode trajati do 20. jula u 17 časova.
Saobraćaj će u ovom dijelu centra grada biti obustavljen zbog izgradnje kolektora za oborinske vode.
– Za vrijeme izvođenja radova regulisanje i preusmjeravanje saobraćaja vršiće se na propisan način postavljanjem privremene saobraćajne signalizacije. Mole se svi učesnici u saobraćaju za oprez i razumijevanje, zbog otežanog odvijanja saobraćaja za vrijeme izvođenja radova – poručuju iz Gradske uprave.




Comments