top of page

"Velika zahvalnost skupštinskoj većini": Otac Ljubinko ugostio Đajića i odbornike

  • Jun 10, 2025
  • 1 min read

Večeras su u Hramu Svetog Jovana Bogoslova na Laušu ugošćeni predsjednik GrO SNSD-a prof. dr Vlado Đajić sa saradnicima i odbornicima.

"Otac Ljubinko Đurić,  izrazio je veliku zahvalnost našoj skupštinskoj većini za predan i odgovoran rad na unapređenju života građana Banjaluke i za domaćinski odnos koji smo s našim politikama u Skupštini pokazali prema našem gradu", napisao je Đajić na Fejsbuku.


Poručio je da će i dalje raditi posvećeno za dobrobit Banjaluke i građana.

"S ponosom nastavljamo da gradimo Banjaluku kao grad zajedništva, prosperiteta i sigurne budućnosti za sve njene stanovnike. Zahvaljujemo se ocu Ljubinku na podršci i toplim riječima", poručio je Đajić.

 
 
 

Comments


bottom of page