top of page

U Srpskoj rođeno 14 beba

  • Sep 1, 2025
  • 1 min read

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 14 beba, 10 djevojčica i četiri dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.


Sedam beba rođeno je u Banjaluci, četiri u Doboju, dvije u Gradišci, te jedna u Prijedoru.


U Banjaluci je rođeno pet djevojčica i dva dječaka, u Doboju tri djevojčice i dječak, u Gradišci po jedna djevojčica i dječak, te u Prijedoru jedna djevojčica.


Počinje nova školska godina


Poroda nije bilo u porodilištima u Bijeljini, Zvorniku, Istočnom Sarajevu, Trebinju, Foči i Nevesinju.

 
 
 

Comments


bottom of page