top of page

U Gornjim Rekavicama očajni: Stanivuković nas nije ni obišao, a deset godina molimo za malo asfalta VIDEO

  • Aug 15, 2025
  • 1 min read

Deset godina kucamo uzalud na vrata gradskih vlasti u Banjaluci i molimo za dva kilometra asfalta, započinje razgovor za BL portal Novak Topić iz Gornjih Rekavica.

 

“Mi se nalazimo u zaseoku od Šolaja do Šorde, to je dio puta koji izgleda niko nije u stanju da uradi. Od svih gradonačelnika u Banjaluci jedino je gospodin Gavranović došao ovdje i obećao nam put. Na tome je i ostalo, a sadašnji nije ni vidio. Mi smo jedino mjesto koje gradonačelnik nije ni obišao”, ističe Novak za BL portal.

 

Napominje da je lično sve ispričao gradonačelniku Banjaluke i pozvao ga u Gornje Rekavice. Priča se na obećanju da će put biti asfaltiran i završila.

“Ovdje je i Mtel postavio repetior, pa nam je to još više pogoršalo i onako teško stanje. Kao da nikog nije briga kako mi ovdje živimo, pa nije sve valjda stalo u centar Banjaluke”, pita se Novak.

 

 
 
 

Comments


bottom of page