top of page

Trebinjac uhapšen u Banjaluci: Osumnjičen da je slao prijeteće poruke ženi

  • 1 day ago
  • 1 min read

Banjalučka policija uhapsila je D.B. iz Trebinja zbog sumnje da je jednoj ženskoj osobi slatio prijeteće poruke, saopštila je Policijska uprava Banjaluka.

On je uhapšen zbog sumnje da je počinio krivično djelo ugrožavanje sigurnosti.


-Navedeno lice sumnjiči se da je u periodu od 18. maja do 23. juna putem telefona slalo prijeteće poruke ženskoj osobi. O svemu navedenom je obaviještendežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, a nakon kompletiranja i dokumentovanja predmeta protiv navedenog lica će biti podnesen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu – navode iz PU Banjaluka.



 
 
 

Comments


bottom of page