Toalet na kupalištu prijeti zarazom: "Ne možemo prolaziti od kontejnera i smrada!" FOTO
- Aug 20, 2025
- 1 min read
Kupalište na Vrbasu, u koje je Grad više puta obnavljao i gdje se okuplja veći broj građana, u pitanju je plaža Švedska. WC koji se nalazi uz parking je u katastrofalnom stanju, smrad, nečistoća..ne može se ni proći, a kamo li da se i koristi, pišu nam građani.

Kako navode, sudeći po mirisu ali i izgledu WC-a može se jasno uvidjeti na nadležne službe isti ne čiste i ne održavaju te umjesto da ga građani koriste, oni strahuju od istog jer kako kažu ovako umjesto koristi im može prouzrokovati zarazu.

"Ako je već tu, neko bi trebao bar dnevno da ga čisti zbog velike cirkulacije ljudi. Drugo, veliki kontejner stoji cijelo ljeto na trotoaru kuda prolaze pješaci, em smrdi, em se zbog njega mora ulicom hodati, a vozači samo malo da nagaze ovaj trotoar pišu im se kazne. Gdje je tu pravda i logika?" pitao je jedan od građana, koji nam šalje i fotografije.
Pored smrada iz WC-a, građanima ozbiljan problem pravi i kontejner za odlaganje otpada a koji se nalazi na samom trotoaru, te pored mnogobrojnih građana i majke sa djecom u kolicima isti moraju obilaziti i kretati se po cesti, ugrožavajući na taj način i sebe i djecu jer nemaju drugog izbora.




Comments