Radnici Vodovoda za sobom ostavili mulj i blato: "Ulica je prljava. Samo se centar uređuje, a ostali žive u prljavštini" FOTO
- Aug 7, 2025
- 1 min read
Nakon rada na terenu radnici banjalučkog Vodovoda u Ulici Tihomira Tihe Damjanovića nadomak plaže kod Zelenog mosta ostavili su mulj, prljavštinu i blato, kako javljaju stanari.

"Vode ima da se pune ukrasna jezera i pere ispred Gradske uprave, a to što je nama blato ispred ulaza u zgrade to nikom ništa. Doduše od njih je dovoljno što su se udostojili i da poprave kvar. Do kad će potrajati ne znamo, ali blato su ostavili kao dokaz da su nešto oni radili", navodi Biljana G. stanarka u Tihomira T. Damjanovića.
Kako navodi Biljana, nije ovo izdvojen slučaj u gradu, a i sami smo nekoliko puta sigurno bili svjedoci rupa, kratera, iskopina, pijeska, uništenog trotoara, a koji za sobom redovno ostavljaju radnici Vodovoda.
Da li će se naći nešto vode i za ovu ulicu ili će se samo održavati uži dio grada oko Gradske uprave ne znamo, ali da su građani vidno nezadovoljni radom ovog gradskog preduzeća to je mnogima odavno poznato.












Comments