top of page

Prizor sa ulica Banjaluke: Policajci stali da razgovaraju pa napravili kolonu

  • May 15
  • 1 min read

Policajci stali na sred raskrsnice da proćaskaju i napravili kilometarsku kolonu. Ne, nije ovo početak vica, nego (ne)obična scena sa banjalučkih ulica.



Kod raskrsnice za market “Tropik” u banjalučkom naselju Lazarevo, večeras se, kako javlja čitalac Srpskainfo, u kratkom roku formirala duga kolona vozila. Zašto? Pa, zbog raspričanih policajaca.


Ubrzo se, kako opisuje, nervoza i trubljenje proširili cijelom raskrsnicom, dok je kolona iz minuta u minut postajala sve duža. No, to nije ometalo policajce.


Ipak, epilog cijele situacije dodatno je začinio priču – čitalac koji se javio redakciji, tvrdi da je na kraju “popio” kaznu zbog korištenja mobilnog telefona, prenosi Srpskainfo.

 
 
 

Comments


bottom of page