Pozorišni spektakl u Banjaluci: „Semper idem“ ostavio snažan utisak na publiku
- 2 hours ago
- 1 min read
Šest sati pozorišta, puna sala i aplauz koji je trajao dugo nakon spuštanja zavjese, objavili su nakon predstave “Semper idem” organizatori Teatar festa u Banjaluci.

– Predstava „Semper idem” Narodnog pozorišta Sombor na Teatar festu „Petar Kočić” donijela je jedno od onih izvođenja koja se ne gledaju samo kao predstava, već se doživljavaju kao veliko pozorišno iskustvo.
O važnosti Lebovićevog djela, složenosti priče koju nosi i emociji koju ostavlja na sceni govorili su i glumci predstave, potvrđujući zašto „Semper idem” i nakon sedam godina izvođenja ostaje jednako snažna i potresna – ističu iz Narodnog pozorišta Republike Srpske.




Comments