Potop u centru Banjaluke: Autobusi zapljuskuju putnike dok čekaju prevoz VIDEO
- Jun 3
- 1 min read
Zbog obilnih padavina, na autobuskoj stanici u centru grada kod parka Petar Kočić došlo je do nakupljanja i slivanja vode preko kolovoza.

Iako se putnici sklanjaju pod nadstrešnicu od kiše, situaciju dodatno otežavaju vozila i autobusi koji prolaze kroz „potok“ na kolovozu i zapljuskuju građane, piše Glas Srpske.




Comments