top of page

Postavljena i elektronska rampa: Poskupio još jedan parking u Banjaluci

  • Feb 27, 2025
  • 1 min read


Još jedan parking u Banjaluci skuplji je od trećeg februara i to za 100 odsto.



Naime, parking kod nove pijace, koji je u vlasništvu Tržnice, poskupio je početkom ovog mjeseca.


Ranija cijena je bila jednu konvertibilnu marku, a sada je dvije.


“Obavještavaju se korisnici usluge parkinga, da će se korigovati cijena korištenja istog od 03.02.2025. godine u iznosu 2,00 KM za svaki ulazak. Račun neće biti vremenski ograničen”, navodi se u obavještenju.


Osim toga, sada je postavljena i elektronska rampa, pa je parking modernizovan.

 
 
 

Comments


bottom of page