Pauk služba ne reaguje: Automobil u Boriku već tri dana nepropisno parkiran VIDEO
- Jun 13, 2025
- 1 min read
Nepropisno parkiran auto u banjalučkom naselju Borik, već tri dana izaziva revolt građana.

Čitateljka koja je poslala video-snimak, kaže da zbog jednog nesavjesnog vozača i nerada nadležnih, trpe prolaznici, među kojima i majke sa bebama u kolicima i ljudi u invalidskim kolicima.
-Danas me dotuklo kada sam vidjela da se jedan stariji gospodin, koji se služi hodalicom, morao vratiti nazad, jer nije bilo načina da prođe – kaže ona za Srpskainfo.
Zvala je, kaže, i “Pauk službu”.
–Kažu da imaju samo jedno vozilo na cijeli grad – ogorčeno će ona.
Dok se čeka da jedini pauk u gradu završi neku drugu misiju, ovaj auto i dalje stoji kao simobl saobraćajne nekulture.




Comments