Nova radost u Srpskoj: U porodilištima rođeno 19 beba
- 2 hours ago
- 1 min read
U protekla 24 časa u porodilištima u Republici Srpskoj rođeno je 19 beba.

U Banjaluci je rođeno osam beba, a u Istočnom Sarajevu tri. Tri bebe rođene su i u Bijeljini. Po dvije bebe rođene su u Nevesinju i Doboju. Јedna beba rođena je u Trebinju.




Comments