top of page

Ninković najavio vanrednu sjednicu o Centru za predškolsko vaspitanje

  • Jun 24, 2025
  • 1 min read

Predsjednik Skupštine grada Banjaluka Ljubo Ninković najavio je da će nakon završetka redovne biti održana vanredna sjednica u vezi sa Centrom za predškolsko vaspitanje i obrazovanje.

- Moramo da držimo vanrednu sjednicu zbog situacije koju Centar za predškolsko vaspitanje i obrazovanje ima sa inspektoratom u vezi sa upotrebnom dozvolom. Neophodno je da uradimo posao koji se očekuje od nas kao osnivača - rekao je Ninković.


Odbornici su završili raspravu o cijeni vode, nakon čega je data jednočasovna pauza. Očekuje se nastavak

 
 
 

Comments


bottom of page