top of page

Ninković i Čudić preuzeli Skupštinu grada

  • Jan 30, 2025
  • 1 min read

Nakon kratke rasprave u Skupštini grada Banjaluka izabrani su predsjednik i potpredsjednik koji će u naredne četiri godini predsjedavati.

Na te pozicije izabrani su Ljubo Ninković i Saša Čudić koji su danas položili zakletve.


Pred odbornicima se nalazi još 6 tačaka.

 
 
 

Comments


bottom of page