top of page

Nesreća u centru Banjaluke: Dvije djevojčice na trotinetu udario auto

  • Aug 18, 2025
  • 1 min read

Dvije djevojčice na električnom trotinetu udario je auto večeras na pješačkom prelazu u Gundulićevoj ulici u Banjaluci.

Kako saznajemo, žena je vozila pežo 208, a očevici tvrde da se automobil nije kretao velikom brzinom.


Takođe saznajemo da je jednu djevojčicu odvezla Hitna pomoć, a da je na licu mjesta policija koja obavlja uviđaj.

 
 
 

Comments


bottom of page