top of page

Nedolično ponašanje u centru Banjaluke: Muškarac uhapšen nakon prijave građana

  • 3 hours ago
  • 1 min read

Uhapšen Banjalučanin – Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka lišili su slobode Banjalučanina čiji su inicijali N.S. zbog krajnje nedoličnog ponašanja i izazivanja opasnosti u saobraćaju.



Ovo lice se u vidno alkoholisanom stanju, krećući se kao pješak, teturalo direktno kolovoznom trakom na kojoj je pokazivalo polni organ i vršilo fiziološku potrebu pred zgroženim prolaznicima i vozačima.


„Navedeno lice se u Banjaluci u vidno alkoholisanom stanju kao pješak kretalo kolovoznom trakom i pokazivalo polni organ. Ispitivanjem na prisustvo alkohola kod navedenog lica utvrđeno je prisustvo od 1,41 g/kg alkohola u organizmu“, saopšteno je iz PU Banjaluka.


O svemu je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci.

 
 
 

Comments


bottom of page