top of page

Lijepe vijesti iz porodilišta: Rođeno 26 beba u Republici Srpskoj

  • 1 day ago
  • 1 min read

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 26 beba, i to 14 djevojica i 12 dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.



Najviše beba rođeno je u Banjaluci – 11, potom u Bijeljini, Nevesinju i Gradišci po tri, u Doboju i Istočnom Sarajevu po dvije, te u Prijedoru i Trebinju po jedna.


U Banjaluci je rođeno osam djevojčica i tri dječaka, u Bijeljini i Gradišci po dvije djevojčice i jedan dječak, u Nevesinju tri dječaka, u Doboju i Istočnom Sarajevu po dva dječaka, a u Prijedoru i Trebinju po jedna djevojčica.


U porodilištima u Zvorniku i Foči u protekla 24 časa nije bilo porođaja.

 
 
 

Comments


bottom of page