Istorijski trijumf: Takmičari “Golden Glory” osvojili sve zlatne medalje u Ljubuškom (FOTO)
- Sep 29, 2025
- 1 min read
Takmičari kluba „Golden Glory“ iz Banje Luke, Miloš Višnjić, Aljoša Kalinić i Vuk Gostimirović, postigli su istorijski uspjeh na jučerašnjem memorijalnom turniru održanom u Ljubuškom. Svi trojica osvojili su zlatne medalje u svojim kategorijama, čime su potvrdili izuzetan kvalitet i pripremljenost.

Predsjednik kluba, Miodrag Strbac, izrazio je veliku čestitku takmičarima u svoje lično ime i u ime uprave kluba, naglašavajući da ih čeka svjetsko zlato.
„Ono što je posebno značajno jeste da turnir odlikuje ozbiljna konkurencija, što dodatno uvećava vrijednost postignutog uspjeha“, istakao je Strbac.










Comments