Gradska uprava se guši u neredu, higijeničarke u suzama: "Ovo je pakao"
- Feb 18, 2025
- 1 min read
Kako saznajemo, higijeničarke u Gradskoj upravi na ivici su nervnog sloma. Prema riječima izvora našeg portala, sav posao pao je na nekoliko čistačica, jer su njihove koleginice već duže vrijeme na bolovanju.

"Nemamo čime da čistimo! Podovi, kancelarije, hodnici, sve je na nama, a radimo za crkavicu. Nikada nije bilo ovako teško!", očajno kaže jedna od njih.
Kako tvrde, dodatni pritisak na njih svakodnevno vrši savjetnica gradonačelnika Milada Šukalo, koja ih neprestano kritikuje i stvara atmosferu straha.
"Ovako više ne možemo! Planiramo da dignemo glas, ali svi znamo šta nam slijedi, otkaz".
Dok se u Gradskoj upravi troše milioni na razne projekte, radnici jedva sastavljaju kraj s krajem.
"Radimo u nemogućim uslovima. Nema dovoljno deterdženta, krpa...Snalazimo se kako znamo, ali ovako više ne ide. Sve je palo na nas nekoliko, a očekuju da sve blista", ogorčeno dodaje druga higijeničarka.




Comments