Goran Selak: Imamo svog kandidata za gradonačelnika, to je Nikola Šobot VIDEO
- Jun 28, 2024
- 1 min read
Predsjednik SPS-a Goran Selak kazao je da ova stranka ima svog kandidata za gradonačelnika Banjaluke, a to je nestranačka ličnost i prijedlog SNSD-a dr Nikola Šobot.

„U Banjaluci imamo kandidata za gradonačelnika. To je naš kandidat, nestranački kandidat, dr Nikola Šobot. Pored SNSD-a koji ga je podržao kao nestranačku ličnost, on je kandidat i SPS-a. Doktor Šobot je i prijedlog SPS-a i mi smo se odmah okupili bez ikakvih razmišljanja i ucjena, rekli smo: takav čovjek treba Banjaluci“, jasan je predsjednik SPS-a Goran Selak.




Comments