top of page

(FOTO) "Ništa nije uspio objasniti" Dodik otkrio da se tokom TELEFONSKOG POZIVA smijao, a evo kako se ponašao Izetbegović

  • 1 day ago
  • 2 min read

Tokom "nervoznog" telefonskog poziva ja sam se smijao, a Bakir se nemušto branio i pravdao na način da nije rekao ni "da" ni "ne", nekim uopštenim floskulama.


To je na društvenim mrežama objavio lider SNSD Milorad Dodik, poručivši da njegov stav ostaje isti.


– Ni u jednom trenutku nije uspio objasniti izrečeno sinoć, kad je pozvao da me sklone nekom silom – napisao je Dodik na X i dodao:


– Umjesto preuzimanja odgovornosti za izrečene riječi, svjedočio sam pokušajima relativizacije i izbjegavanja suštine prijetnji. Zbog toga moj stav ne samo da ostaje isti, već sam nakon ovog razgovora još uvjereniji da je ono što je izrečeno u emisiji bilo veoma jasno i nedvosmisleno. Drago mi je da sam štetočina njihove politike – poručio je Dodik.


Predsjednik SNSD Milorad Dodik, ranije je rekao da je razgovarao sa predsjednikom SDA Bakirom Izetbegovićem.


Dodik je, naime, reagovao na izjave Izetbegovića, koji bi se Dodika, ako je suditi po onome što je rekao tokom gostovanja na FTV, riješio silom.


– Za sve ljude u ovoj zemlji vrijedi zakon, samo za Dodika ne vrijedi. Moraće se, na kraju krajeva, ta stvar nekom silom riješiti. Pravosuđe i međunarodna zajednica će morati primijeniti zakone – rekao je, između ostalog, Izetbegović.


On je otkrio da je Dodiku tokom telefonskog razgovora ponovio sve što misli i što je do sada javno govorio o njemu i njegovoj politici, pa i više od toga.


– S obzirom na to da je razgovor od strane Dodika očigledno sniman, pozivam ga da snimak ne cenzuriše, već da ga u cijelosti objavi – rekao je Izetbegović.


Ubrzo je reagovao predsjednik SNSD Milorad Dodik, koji je ocijenio Izetbegovića “nejakim”, a potom je otkrio i da ga je nazvao.


Pričao sam sa Bakirom. Nastavak slijedi, rekao je Dodik.


I Dodik je, baš poput Izetbegovića, izrazio sumnje da će razgovor biti snimljen.




 
 
 

Comments


bottom of page