Dok se nelegalna jezera pune, narod nema kapi vode u svojim domovima; Stotine cisterni potrošene zbog estetike dok stoka skapava FOTO
- Jun 25, 2025
- 1 min read
Ljeto je počelo, a sa njim i muke velikog broja građana Banjaluke kao i mještana banjalučkih mjesnih zajednica. Temperature nikad veće, dok iz se iz slavina ne nazire ni kap vode. Za to vrijeme se stotine cisterni vode koriste za punjenje nelegalno izgrađenog vještačkog jezera kod TC Delta.

Predsjednik SPS-a i odbornik ove partije u Skupštini Grada Banjaluka Goran Selak upozorio je na ovu bizarnost.

Dok prvi čovjek Grada putuje po svijetu, nabacuje bronzani ten, a njegovi savjetnici opravdavaju kazne za korištenje vode i do 10.000 ta ista voda se troši zbog estetike, a Banjalučani u 21. vijeku žive kao u kamenom dobu.
Ko preživi ovo ljeto, pričaće.




Comments