Dodik u Han Pijesku: Drago mi je što je načelnik Đurić dio SNSD-a
- Oct 7, 2025
- 1 min read
Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik zahvalio je načelniku opštine Han Pijesak Slobodanu Đuriću na odluci da bude dio SNSD-a.

“Drago mi je što ćemo biti dio jedne političke strukture kao što je SNSD. Đurić će biti na čelu privremenog Opštinskog odbora naše stranke i tu odluku ću potpisati odmah po povratku u Banjaluku”, rekao je Dodik novinarima u Han Pijesku.
Dodik je podsjetio da su institucije Republike Srpske i ranije bile prisutne u pojedinim projektima u Han Pijesku i dodao da je sada nova dinamika prema kojoj treba da počnu da rade.
“Zahvaljujem načelniku na odluci da bude dio SNSD-a, koju je donio sam, i dugujem mu zahvalnost na dosadašnjem radu i trudu koji je uložio od početka svog mandata”, rekao je Dodik.




Comments