top of page

Dodik: Srpska sa SNSD-om izgradila povjerenje u naše društvo

Republika Srpska je sa SNSD-om osjetila način na koji se brani i bori za prava radnika, zemljoradnika, penzionera, boraca, izbjeglica, poručio je predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik u svom sedmičnom pregledu koji je objavio na društvenoj mreži Instagram.- Mi smo graditelji i gradimo auto-puteve, puteve, škole, bolnice, fabrike, vodovode, dalekovode i elektrane. Ali ono što je najbitnije je da smo izgradili povjerenje u naše društvo, odbranili smo način našeg života i sve ono što je važno za nas - istakao je Dodik.


On je poručio da je SNSD jedan od predvodnika borbe za tradicionalno društvo zasnovano na porodičnim vrijednostima.


- Zahvalan sam svim delegatima Sabora SNSD-a, koji je održan u Doboju, što su mi pružili podršku i dali snagu da se i dalje borim za Republiku Srpsku - poručio je Dodik.


Tokom nedjelje Dodik je prisustvovao i liturgiji u Sabornom hramu u Mostaru i zajedno s patrijarhom Porfirijem prošetao starim dijelom Mostara.


Takođe, u Mostaru je održan i sastanak partnera u vlasti na nivou BiH, SNSD-a, HDZ-a BiH i stranaka "trojke".

bottom of page