top of page

Dodik poručio: Nasljeđe Milana Јelića nas obavezuje da nastavimo našu borbu hrabro i dostojanstveno

  • Sep 30, 2025
  • 1 min read

 

Prije 18 godina izgubio sam prijatelja, koji nije bio samo predsjednik, već i jedan od onih rijetkih ljudi koji su u sebi spajali snagu, skromnost i iskrenu ljubav prema Republici Srpskoj, istakao je predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik.

 

Dodik je komentarišući 18. godišnjicu smrti bivšeg predsjednika Srpske, Milana Јelića, dodao da je on ponosan na njegova djela, koja i danas živo svjedoče o tome koliko je bio posvećen porodici, prijateljima, svojoj Modriči i svim građanima Srpske.

 

– U vremenu kada Republika Srpska trpi najveće pritiske od potpisivanja Dejtonskog sporazuma do danas, njegovo iskustvo, snaga i državnička mudrost bili bi od neprocjenjive vrijednosti. Nasljeđe Milana Јelića nije samo političko, već i ljudsko, te nas obavezuje da nastavimo našu borbu hrabro i dostojanstveno. Počivaj u miru, prijatelju – napisao je Dodik u objavi na društvenoj mreži Iks.

 
 
 

Comments


bottom of page