Da li Gradska uprava čeka da neko strada kod ETF-a?
- Jun 3, 2025
- 1 min read
U neposrednoj blizini Elektrotehničkog fakulteta u Banjaluci već dvije sedmice visi slomljena grana, opasno nagnuta iznad trotoara i autobuske stanice. G

Studenti su poslali fotografiju kao upozorenje, jer se, kako kažu, više ne usuđuju ni da prolaze tom stranom ulice. Ni radnici fakulteta više ne parkiraju vozila u blizini. Svi vide problem, osim onih koji bi trebalo da ga riješe.
Prema nezvaničnim informacijama, gradska uprava je obaviještena još prije deset dana i obećala hitnu reakciju. Ipak, do danas se ništa nije dogodilo. Grana i dalje visi.




Comments