top of page

Banjalučanin Saša Stojaković nakon finala “Zvezda Granda”: Za mene je to najveća pobjeda FOTO

  • 3 hours ago
  • 1 min read

Banjalučanin Saša Stojaković osvojio je treće mjesto u finalu muzičkog takmičenja “Zvezde Granda”, a sada se i zahvalio publici na velikoj podršci.

Mladi pjevač poručio je da mu je više od plasmana značila podrška koju je dobio tokom deset mjeseci takmičenja, te najavio nove planove u muzičkoj karijeri.


“Ljudi moji dragi, hvala na ogromnoj podršci unazad 10 mjeseci, posebno u finalnoj večeri i svima vama koji ste glasali, hvala vam 35.711 puta! Za mene je to najveća pobjeda koliku podršku svih vas sam dobio. Rezultat je top 3, osvojio sam treće mjesto u finalu najjačeg takmičenja na Balkanu.


Ovako velika podrška publike za mene je veliki vjetar u leđa i potvrda da sve što sam radio od početka mog muzičkog puta je imalo smisla”, napisao je Stojaković na društvenoj mreži Facebook.


Ističe da se osjeća veoma ponosno i ispunjeno, kao i da veliku zahvalnost duguje mentorki Ceci i svima koji su bili dio njegovog muzičkog puta.


“U skorije vrijeme imam neke planove zbog čega sam i dobio motiv za prijavljivanje u ‘Zvezde Granda’, ovo je tek početak”, zaključio je Stojaković.

 
 
 

Comments


bottom of page