top of page

Bahati vozač: Ima li kraja bezobrazluku? Stala iza dva auta, zauzela i mjesto za invalide

  • Jul 23, 2025
  • 1 min read

Vozači u Banjaluci osim nedostatka parking mjesta, svakodnevno vode borbu i sa bahatim vozačima, a koji bez trunke srama ostavljajuj vozila na nepropisnim mjestima, zelenim površinama ili zauzimaju po nekoliko parking mjesta među kojima se nađu i ona za invalide kao što je to slučaj ovog dana u Merkatoru.

"Parkirala je iza dva auta koja je, očigledno blokirala, a pritom je i mjesto za invalide?" stoji u poruci.


Ovim putem apelujemo na nadležne da rade svoj posao u nadi da će ovakvih slučajeva biti manje.

 
 
 

Comments


bottom of page