top of page

ŠOKANTNO: Psi u azilu na Manjači skapavaju u katastrofalnim uslovima; Volonteri preskaču ogradu da im pomognu! (FOTO)

  • Jul 2, 2025
  • 1 min read

U jednoj od objava Draška Stanivukovića na njegovom zvaničnom X nalogu oglasio se jedan od Banjalučana uz niz kritika pa i psovki na račun (ne)rada Azila za pse na Manjači. Prema njegovim tvrdnjama jadne životinje se nalaze u nehumanim uslovima bez osnovnih životnih potreba dok se gradonačelnik hvali "napretkom" u Gradu.

"Znaš li ti, amebo, da od danas nemaš ni radnika u Azilu? Shvataš li da su ti psi osuđeni na sporu smrt dok ti se*eš kako je Banja Luka svetski grad? Po tome kako se nosiš prema tim jadnim životinjama pokazuješ kakav si neobrazovani divljak, bez trunka empatije", navodi se na X profilu naziva "Whimsical Floozy".


Gore pomenuti korisnik je takođe naveo kako jadnim životinjama trenutno pomažu volonteri i to da bi im pomogli primorani su preskakti ogradu.


"Pomažu volonteri... moraju preskakati preko ograde jer je Azil doslovno zaključan. Radnik je već par sedmica unapred najavio da od 1. jula prestaje da radi, jer sam jednostavno nije mogao da se izbori s tolikim poslom, ali nesposobni idioti iz GU nisu uspeli da pronađu zamen".



Ukoliko su ove tvrdnje tačne, ko će odgovarati za ovu torturu i agoniju, a koju prolaze namučeni psi u azilu na Manjači?



 
 
 

Comments


bottom of page